5 עובדות מדהימות שאולי לא ידעתם על עיסויי גוף

עיסויי גוף משויכים, בדרך כלל, לטיפולים אלטרנטיביים, לרפואה משלימה ולתרפיה. כל אלה ועוד משווים לתחום ארשת של רצינות מהולה במיסתורין. בסביבות פורים ופסח, חג האביב, עם בוא השינויים במזג האוויר והעבודה המפרכת בניקיונות הבית חשבנו לחלוק עמכם 5 עובדות מדהימות שאולי לא ידעתם על עיסויי גוף:

עובדה מספר 1 – הכינו אגודלים!

בפעם הבאה שאתם מתכוונים להעיר לילד על מציצת האגודל – חשבו: אולי יש לו קצב ללב מהיר? J מטפלים מספרים כי אפשר להשפיע על קצב לב מהיר וכובד נשימתי באמצעות משיכות קלות ושפשוף האגודל, וכי האגודל קשור ללב ולריאות שלנו.

עובדה מספר 2 – להעביר כאב גב בגרגר חומוס.

אם תצמידו גרגר חומוס יבש לנקודת חיבור בין האצבע המורה וכף היד השמאלית, ותקבעו כדי לשמר רמת לחץ אחידה, תוכלו לשחרר גב תפוס (תחתון).

עובדה מספר 3 – כירופרקטיקה בסיסית.

בעיה בלסת עשויה לגרום לצוואר תפוס. מדובר בברוקסיזם, חריקת שיניים, המתרחשת בעיקר בלילה ובאופן בלתי מודע. לחיצה נכונה בחוליות העורף עשויה לשחרר כאבים חזקים. מומלץ לא לבצע את הלחיצות הללו בעצמכם או להסתייע באדם שלא קיבל הכשרה ממוקדת. לחיצה ארוכה, בת 20 עד 40 דקות, במקום הנכון תחולל פלאים באזורים התפוסים, תסייע לכם בשיקום שרירים פגועים.

עובדה מספר 4 – רואים לכם הכול בעיניים.

ישנם מטפלים המאבחנים את בעיות הגוף כולו באמצעות גלגל העין!

עברתם אבחון אירידולוגי? הגיעו אלינו עם הממצאים. מחלות שרירים, שיקום וטיפולי הרפיה

הם בדיוק מה שאתם צריכים.

עובדה מספר 5 – תורת הגפיים.

הרפלקסולוגיה מבוססת על לחיצות ואבחון בעיות לפי כף הרגל. לא כולם יודעים כי אפשר לעשות זאת גם באמצעות כפות הידיים, ולהימנע ממגע מיותר בפטריות ונגעים אחרים בעור.

רפלקסולוגים טוענים כי הם יכולים לאבחן קשיים גופניים, נפשיים – ואפילו תכונות ייחודיות לפי מבנה כף הרגל והיד, לפי אורך האצבעות, צורתן, המנח שלהן ועוד.

 

ABOUT AUTHOR