שישה טיפים לעור פנים בריא בחורף

שישה טיפים לעור פנים בריא בחורף

כאשר האוויר בחוץ מתקרר, ולעיתים קרובות גם מתייבש – ישנה לעור שלנו נטייה למחות על כך. ובעיצומו של מזג האוויר הקריר ורמת הלחות הנמוכה, נראה שמי שסובל מכך יותר מכל, הוא עור הפנים שלנו.

אז, הצוות של ספא קרלטון נהריה, המתמחה בהרגעת עור הגוף כולו בשמנים וגם בטיפולי פנים – אסף לכן כאן שישה טיפים יעילים, שיעזרו לכן לשמור על עור פנים בריא ורענן גם בחורף.
1. שמרי על אורח חיים בריא
תזונה בריאה בתוספת פעילות גופנית סדירה – היא המתכון המושלם לעור בריא. והשניים חייבים ללכת יד ביד, אין דרך אחרת. מדוע? מפני שפעילות גופנית מסודרת וקבועה משפרת את זרימת הדם בגוף, באופן שבא לידי ביטוי גם בפנים שלנו, איך לא?! ותזונה טובה פירושה שהגוף שלך מקבל את כל החומרים המזינים החיוניים לצורך שמירה על עור בריא, חיוני, רענן ואפילו… זוהר.

2. שימי לב ליובש בשפתיים
באופן מעניין, המקום הראשון שבו יובש בא לידי ביטוי הוא בשפתיים שלנו. לפיכך, השפתיים יסמנו לך מתי מתחיל היובש, וזה הסימן שחייבים לעשות משהו בנידון. כמו למשל, לשתות הרבה מים – מה שמביא אותנו אל הנקודה החשובה הבאה.

3. שתי הרבה מים
אין זה סוד כי שתיית מים רבים מעניקה לעורך בריאות ממעלה ראשונה. לפיכך, נסי לשתות סביב שני ליטרים של מים כל יום, ואל תתני למזג האוויר הקר להטעות אותך שאין צורך לשתות. שתי הרבה, ועור הפנים שלך יודה לך על כך. שתייה רבה מעניקה לפנים מראה צעיר ורענן.

4. שימי לב לתגובת עורך למוצרי הטיפוח
חשוב לשים לב איך העור שלך מגיב לשינוי האקלים על פני עונת החורף. ייתכן מאוד שמוצר טיפוח שאתו עורך הסתדר מצוין בקיץ, יהיה בעייתי לעור פנייך בתקופת החורף. אז, ייתכן שתצטרכי להחליף תכשירים מסוימים באחרים – הזדמנות נהדרת להתרעננות וחידוש מוצרי הקוסמטיקה.

5. קחי ויטמין C, והרבה
ויטמין C הוא דרך טבעית להגנה על העור מפני השמש. לכן, אכלי פירות וירקות עם כמויות גדולות של ויטמין C, כמו תפוזים וקיווי ופלפל אדום; או מרחי מוצרים עם ויטמין C בתוכם – ישירות על עור פנייך. שימוש ישיר מאפשר ריכוז גבוה יותר של הוויטמין הפלאי על אזורים בעייתיים, והתוצאות בהתאם.

6. פנקי את עצמך בטיפול פנים טוב
כדי להיפטר מאותם תאי עור ישנים אחת ולתמיד, כדאי ללכת לטיפול פנים עוד בתחילת החורף. פילינג, תוספות מינרלים ועיסוי נעים לפנים – הם בדיוק מה שעור הפנים שלך זקוק לו בעונה הקרה.

בספא קרלטון נהריה עומדות לרשותך קוסמטיקאיות נפלאות שיקבלו את פנייך בשמחה, ויראו לעור הפנים שלך – מה זה חורף טוב.

ABOUT AUTHOR