שינויי מזג האוויר – טיפול בעור עם בוא הסתיו

שינויי מזג האוויר – טיפול בעור עם בוא הסתיו

שינויי מזג האוויר – טיפול בעור עם בוא הסתיו

"שינויי מזג האוויר הביאו אותי לחשוב" – כך שר שלמה ארצי… וגם אותך כדאי ששינויי מזג האוויר יביאו לחשוב. מפני שמה שהיה מתאים בתקופת הקיץ לעור הגוף והפנים שלך, כבר אינו מתאים כאשר האוויר משתנה ומתקרר עם בוא הסתיו. ואם חשבת שתוכלי לעבור ישר משגרת טיפוח הקיץ, לשגרת טיפוח החורף – אז זה לא מדויק. מפני שמזג האוויר, והשינויים התדירים שהוא מביא אתו – מבקש התייחסות אקסטרא עדינה גם לעור הגוף והפנים.

פילינג עדין ובהתמדה
עכשיו, כשחום הקיץ כבר כמעט חלף עבר לו, כדאי לבצע פילינג לעיתים קרובות יותר, כדי להכין את העור לקרם לחות "עסיסי" יותר מזה של הקיץ. בין אם הבחירה שלך היא בפילינג כימי או פיזי – הרי שכדאי שיהא זה פילינג עדין. כמו-כן, שימוש שגרתי בפילינג יעזור למוצרי טיפוח אחרים לשקוע עמוק יותר, ובכך לספק תוצאות טובות יותר – כלומר, עור בריא ויפה יותר.

קרם לחות עשיר יותר
מזג אוויר קריר יותר ורוח חזקה יותר – יכולים לגרום במהירות לייבוש העור שלך. אנו אמנם נשמור את מוצרי הלחות "הכבדים" שלנו למעמקי החורף, אך עדיין שווה לעבור למוצר סתווי ומזין יותר – שאינו מיועד למזג אוויר חם. זה יכול להיות מעבר פשוט ממוצר מבוסס ג'ל למוצר מבוסס קרם. כמו-כן זה גם הזמן להשקיע בסרום איכותי, ולהשתמש בו מדי לילה להגברת לחות נוספת.

העשרת התזונה עם תוספי מזון
כדי להבטיח שהיופי הפנימי ישפיע גם על היופי החיצוני, כדאי להעשיר את התזונה שלנו עם תוספי מזון, כמו ויטמינים ומינרלים. כמובן, שתזונה בריאה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך, אך לא תמיד ניתן לספק את כל מה שהעור זקוק לו רק מהתזונה היום-יומית שלנו; ובמיוחד בימים שבהם פירות הקיץ כבר לא ממש טובים וטעימים ופירות החורף עדיין לא מוכנים לאכילה…

בקיצור, הסתיו הוא זמן מצוין לשנות את הרגלי הטיפוח שלנו, ולקחת את בריאות העור שלנו עוד צעד אחד קדימה!

צוות ספא קרלטון נהריה מאחל לכן ימי סתיו נעימים, חגים טובים ושנה נפלאה!

ABOUT AUTHOR