ספא בתוך מלון: כל היתרונות

מחפשים ספא יוקרתי לבלות בו כמה שעות מזמנכם? ענף הספא בישראל נמצא בשיא פריחתו, והוא מציע כמות עצומה של אתרי ספא הפזורים לאורכה ולרוחבה של הארץ. מבולבלים? קבלו 3 סיבות לבקר דווקא בספא שנמצא במתחם של מלון.

 

סיבה מספר 1: כי תוכלו ליהנות מארוחת בוקר שהיא סעודת מלכים

אם תבחרו ספא שממוקם בבית מלון ותזמינו חבילת יום כיף, הכוללת ארוחת בוקר, תוכלו ליהנות מכל המטעמים השווים שמציע בופה של בית מלון. חדר אוכל הוא מהחללים החשובים ביותר בכל בית מלון, היות שהוא מציע שפע קולינרי ומאחר שאנחנו יכולים להעמיס עוד ועוד על הצלחת. אוכל ערב לחך שכזה, וללא הגבלה, כיאה להגשה בסגנון בופה, לא תוכלו למצוא באתר ספא רגיל.

 

סיבה מספר 2: כי תוכלו להשתמש בכל מתקני המלון

מתחם ספא שפועל כחלק בלתי נפרד מבית מלון מציע למבקריו להשתמש במתקני המלון באופן חופשי. מאחר שכל בית מלון חורט על דגלו לעשות את המירב למען שביעות הרצון של האורח ולהעניק לו חווית אירוח יוצאת מגדר הרגיל, המתקנים הללו הם בדרך כלל גדולים, מרווחים ומפנקים ביותר.
חדר כושר, בריכת שחייה, ג'קוזי מפנק וסאונה- ההזדמנות להשתמש במתקנים הללו באופן חופשי תאפשר לכם לתת זריקת מרץ לגוף ולנפש ולצאת מהספא מחוזקים, רעננים ורגועים.

 

סיבה מספר 3: כי תוכלו להזמין דרינק מהבר של המלון

אתם יכולים לדמיין את עצמיכם לרגע נכנסים לג'קוזי, עוצמים עיניים, שוקעים אל תוך מעמקי הנפש וחשים שלווה אופפת אתכם? תוסיפו לזה כוס קוקטייל או כוסית יין משובח, והרי לכם רגעים נדירים של אושר ושלווה. מיקומו של הספא במלון, שיש בו בר, כיאה לכל מלון שמכבד את עצמו, תאפשר לכם ליהנות מהמותרות הקטנות שישדרגו עוד יותר את עוצמת החוויה.

ABOUT AUTHOR