סיבות טובות ללכת לספא

חדר טיפולים

הזמנים בהם אנו חיים יכולים להיות מאתגרים, שלא לומר מלחיצים; מה שגורם לנו לרצות לפעמים "לברוח" קצת למציאות אחרת, להיות במקום שבו נהיה מוקפים רק טוב. אחת הדרכים הנפלאות ביותר לעשות זאת, היא להגיע לספא. הספא מאפשר לנו את ה"בריחה" הזו, שתוציא אותנו אחר כך החוצה חזרה אל העולם בכוחות מחודשים. בכוחו של הספא יש להרגיע, לשחרר רעלים, להטעין אותנו מחדש, וגם… לעשות אותנו יותר יפים – מבחוץ וגם מבפנים.

ספא וטיפולי מגע למיניהם קשורים זה בזה קשר הדוק כבר אלפי שנים במקומות רבים בעולם. יש במגע כוח של ריפוי, וכשטיפולי המגע השונים נעשים ע"י מטפלים מיומנים, כמו המטפלים בספא של מלון קרלטון – יש בהם ריפוי שהוא מעבר לתחום הפיזי. ישנם יתרונות רבים מאוד לטיפולי מגע הניתנים בספא טוב ובאווירה המתאימה – הנה כמה מהיתרונות האלה:

• הפסקה מהעבודה, מהמשפחה שלך, מהחברים… הזדמנות להאט את הקצב ולהירגע.
• טיפול מגע משפר את זרימת הדם, אשר מספקת חמצן וחומרים מזינים לתאים.
• עיסוי טוב ונכון מגרה את מערכת הלימפה, אשר עוזרת בפינוי הפסולת והחומרים המיותרים מהגוף.
• הוכח מדעית כי עיסוי משחרר הורמון בשם סרוטונין, המשרה תחושה של טוב ונינוחות בגוף ובנפש, להבדיל מהורמונים אחרים שתפקידם ליצור כאב או פחד (שיש להם תפקיד אחר בחיינו, אך בעולם המודרני לצערנו יש להם יותר מדי מקום).
• טיפולי מגע מקלים מתחים והתכווצויות בשרירים, בעיקר עיסויים המגיעים עמוק לרקמות.
• טיפולי מגע יכולים לעזור במצבי כאב כרוני כגון דלקת פרקים, כאבי גב תחתון ועוויתות שרירים.

כאשר הספא מציעה גם שילוב של כניסה למים כמו סאונה או ג'קוזי י- שנו יתרון נוסף לטיפולים השונים הניתנים ע"י מטפלים מקצועיים – מפני שהמים יוצרים את ההרמוניה המושלמת לה אנו כה זקוקים בחיי היום-יום המודרניים – מפני שבמים יש יין ויאנג. שילוב טיפולי מגע ומים יש בהם החזרה של שיווי המשקל לחיינו, החזרת הנינוחות והרוגע – שאנו כה זקוקים לה.

בואו אל הספא המקסים שלנו במלון קרלטון בנהריה, ותחזירו אל הגוף והנפש את השלווה ואת ההרמוניה שמגיע לכם כל כך.

ABOUT AUTHOR