מחפש מתנה ליום ההולדת של החברה? הענק לה שובר מתנה לספא

אתה גבר רומנטי ואוהב, ואתה רוצה לפנק את החברה עם מתנה מהסרטים ליום ההולדת המתקרב?
נמאס לך מהמתנות הבנאליות והשגרתיות? יש לנו את הרעיון המושלם עבורך.
שובר יום הולדת לספא קרלטון נהריה. קבל את כל הסיבות להעניק לחברה שלך שובר מתנה מדליקה שכזה.

 

כי זה מקורי

כל יום הולדת מתחיל אותו הסיפור: אנחנו שוברים את הראש מה לקנות ליקרים לנו, לא רוצים למחזר מתנות שכבר קנינו בעבר, וחוששים, שמא מה שנקנה לא יענה לגמרי על הצרכים. שובר מתנה לספא הוא רעיון מדליק וייחודי, הוא שונה מכל המוצרים והאביזרים המוצעים למכירה על מדפי החנויות ומעל לכל- אין שום סיכוי שהוא לא יהיה רלוונטי לחברה, היות שקבלת הזדמנות להשקיע בגוף ובנפש- במציאות עמוסה ומטורפת שכזו- היא ברכה תמיד.

 

כי השובר מציע מגוון אפשרויות

שובר היום הולדת שמציע ספא קרלטון נהריה כולל ארוחה זוגית במסעדת המלון, טיפול ספא שאורכו כשעה, בהתאם לבחירתה של החברה, ושימוש חופשי במתקני המלון, הכוללים חדר כושר, ג'קוזי, סאונה יבשה ובריכת שחייה. במילים אחרות, זוהי חבילה נדיבה בנוסח "הכל כלול" המציעה מגוון רחב של אפשרויות.

 

כי זה יופי  של פינוק לחברה

אין כמו בילוי בספא כדי להשתחרר, להפיג מתחים, להותיר בצד את המחשבות היומיומיות ולהיכנס פנימה, ויום הולדת, שהוא יום מיוחד במינו, הוא הטיימינג המושלם לבילוי מרגיע שכזה.
בחיי שגרה שהם לחוצים וכרוכים בלא מעט מחוייבויות, סביר להניח שגם החברה שלך, כמו רבים מאיתנו, מתקשה למצוא זמן לנשום ומוצאת את עצמה מוטרדת מלא מעט בעיות ועניינים שהיומיום מזמן לה.
בילוי בספא ביום ההולדת יאפשר לה דווקא ביום מיוחד שכזה להכניס שפיות לחיים, ליהנות מאיזון ופשוט להירגע ולצלול את עולם שכולו טוב.

 

ABOUT AUTHOR