לשחרר מה שתפוס… בעיקר בחגים

לשחרר מה שתפוס... בעיקר בחגים

תקופת החגים מביאה אתה אין סוף מתנות. למשל, את צבעי השלכת ואת רוחות הסתיו. למשל, את ההקלה מחום הקיץ ואת ההפחתה בשימוש במזגן. למשל, את המטעמים של החגים – דגים ובשר, רימונים ודבש. אבל, מה לעשות שהחגים מביאים איתם גם לא מעט סטרס… כי מי שעומד/ת ומבשל/ת יומיים שלמים על הרגליים. מי שצריכים לרוץ אחרי הילדים, שיוצאים מהשגרה ובגלל זה גם נרדמים אחרי 11 בלילה – כל הטוב הזה, מביא אתו גם לא מעט כאבים ומכאובים לגוף העייף.

פעמים רבות- תחושת הלחץ והעייפות באה לידי ביטוי בגב העליון, ובאזור השכמות, הכתפיים והצוואר. בספא של מלון קרלטון יודעים איך להקל על הלחץ, ועל הכאב המצטבר הזה, שלמעשה – לא פוסח על אף אחד!

פרט לעיסוי המיועד כולו לאזור הצוואר, הכתפיים והגב, שיעזור להרפות את השרירים הללו, ולהביא לתחושה של הקלה בכאב ורעננות מחודשת; ישנם בספא של מלון קרלטון טיפולים נוספים שיכולים לעזור במיוחד להפחית מהלחץ והכאבים באזורים המועדים לפורענות האלה. למשל עיסוי תאילנדי ושוודי, שיעזרו לפתוח את החסימות האנרגטיות שמונעות זרימה בריאה של הדם לאזורים הכואבים. תוכלו להיעזר גם בשיאצו, שמתמקד בלחיצות באזורים הכואבים ע"י האגודלים, המרפקים ואפילו הברכיים של המטפל/ת – מה שמבטיח לשחרר את האזורים הכואבים, ולהצמיח בכם כוחות מחודשים ליהנות מהחגים.

כיוון אחר להרפיית השרירים המתוחים באזור הגב, הצוואר והכתפיים הוא עיסוי באבנים חמות – שמערב פרט לאבנים חמות, המונחות על מגבת על גבי האזור הכואב, גם שמנים ארומתרפיים מרגיעים במיוחד. גם הטווינא הסינית וטיפול אירוודה הודית יכולים לעזור להקל על הכאב. וכיוון אחר, שלכאורה לא קשור כלל לצוואר, לכתפיים ולגב – הוא טיפול רפלקסולוגיה – טיפול שמגיע דרך כפות הרגליים דווקא אל אזורים מציקים במיוחד במעלה עמוד השדרה שלנו ועד לצוואר – הנושא את הראש הכבד והחושב שלנו מעליו.

צוואר, כתפיים וגב – אזורים חשובים במיוחד. מגיע להם טיפול מפנק ומרפה, בעיקר עכשיו, בעיקר בזמן החגים. בואו אלינו אל הספא של מלון קרלטון נהריה, ותיהנו מהרפיה חגיגית במיוחד.

ABOUT AUTHOR