כך תבחרו את טיפול הספא המתאים לכם ביותר

אתרי ספא מקצועיים, המכבדים את עצמם באמת, מציעים מגוון עצום של טיפולים.
עיסוי קלאסי שוודי, עיסוי אבנים חמות, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי ארומוטרפי ועוד- איך בוחרים מכל המבחר הזה את הטיפול המתאים ביותר לצרכים הפיזיים והבריאותיים? התשובה לפניכם.

 

מדוע חשוב לבחור טיפול המותאם לצרכים?

בחירה נכונה של טיפול, המכוון לבעייה או לסיבה בעטיה אתם מעוניינים מלכתחילה לקיימו, תאפשר להפיק ממנו יותר ולמקסם את התוצאות. טיפולי הספא השונים נבדלים זה מזה בטכניקה שבה עושה המטפל שימוש במהלך הטיפול ובמטרה שכל אחד מהם מבקש להשיג. בעוד טיפול רקמות עמוק נועד לשחרר שריר תפוס או אזור כואב והוא מתבצע על-ידי חדירה לרקמות העמוקות של השריר, מטרת הטיפול הרפלקסולוגי היא להביא לאיזון של גוף נפש, והוא מבוסס על העיקרון לפיו כל אזור בגוף מיוצג בכף הרגל.
המשמעות היא, שכאשר נבחר בטכניקה הטיפולית המותאמת לסוג הבעייה ממנה אנו סובלים או בשיטה טיפולית שהמטרה שהיא נועדה להשיג עולה בקנה אחד עם הסיבה בעטיה הגענו לטיפול- נוכל לצאת מרוצים יותר ולחוש שקיבלנו תמורה ראויה.

 

להציץ בתפריט הטיפולים ולקרוא את המידע הקיים על כל טיפול

כדי לבחור את הטיפול הנכון לנו, רצוי קודם כל לעבור על תפריט הטיפולים שמוצג באתר האינטרנט של מתחם הספא, ולקרוא את הפירוט על כל אחד מהטיפולים. תיאור קצר של הטיפול יאפשר לקבל כיוון לגבי הטיפול שמתאים יותר לנסיבות חיינו ולצרכים. עיסוי לנשים בהריון למשל, אינו רלוונטי עבור מי שאיננה בהריון, ואילו טיפול פילינג גוף שתפקידו לנקות ולחדש את תאי העור אינו מתאים למי שסובל מכאבי גב רציניים ומבקש למצוא לעצמו טיפול להקלה בכאבים.
במידה והאינפורמציה המוצגת באתר אינה מספיקה, תמיד תוכלו לפנות אל צוות הספא טלפונית ולקבל הכוונה ועצות לגבי הטיפול האידיאלי עבורכם.

 

צוות קרלטון ספא נהריה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולעזור לכם לקבל החלטה שתיטיב התוצאות ותענה על הציפיות שלכם באופן המקסימאלי.

 

ABOUT AUTHOR