כיצד תבחרו את הספא הנכון?

מרוץ החיים המודרני יכול לפעמים להכניס אותנו לסחרור. כולנו צריכים להתאוורר מדי פעם, ולפנק את עצמנו ואת האהובים עלינו בזמן איכות שכולו בריאות, התחדשות, רוגע ושלווה. בדיוק בשביל זה יש ספא! חוויית הספא היא חוויה מיוחדת במינה, שכן היא משלבת בין כמה פינוקים וטיפולים לבחירתכם, ולפי הצורך הגופני והמנטלי שלכם. אבל איך יודעים באיזה ספא לבחור? מה הקריטריונים לספא איכותי, כזה שיבטיח לכם פינוק מושלם וחוויית התחדשות בלתי נשכחת?

 

בירור מקדים מונע עוגמת נפש

קודם כל, עשו שיעורי בית: לא רק בנוגע למחיר, אלא קודם כל בנוגע לאיכות. אחרי הכול, מה יעזור לכם טיפול זול ולא יעיל, שאף עלול לגרום לכם נזק? זכרו – כשמדובר בגוף שלכם, אסור להתפשר על איכות! אז מהיכן מתחילים?

 

בדקו כי הספא שלכם מכיל מגוון מספק של טיפולים. אמנם גיוון לא בהכרח מבטיח איכות, אבל זה קריטריון שיכול להעיד על סדר הגודל של הספא, מספר המטפלים בו, הבחירה המרובה שהוא מציע ללקוחותיו, ועוד. בנוסף, בדקו האם יש לספא אתר ייעודי. כל עסק שמכבד את עצמו, במיוחד ספא, מחזיק גם אתר אינטרנט שמציג את מוניטין העסק ואת שירותיו. אין אתר לספא? זו עלולה להיות בעיה.

 

היו בטוחים בהכשרת המטפלים

בדקו שצוות הספא מורכב ממטפלים מוסמכים עם תעודות, ומבעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון. יש הרבה מאעכרים בעסק הזה, וכשמדובר בגוף שלכם, לא כדאי לקחת סיכון. מציעים לכם פילינג רפואי או טיפול קליני כלשהו? ודאו שבידי המטפל או המטפלת נמצאות התעודות הנכונות. בנוסף, לא מזיק גם לוודא את התנאים הלוגיסטיים: רצוי לבחור בספא קרוב למקום מגוריכם, על מנת שחווית הנופש לא תיפגע בשל נהיגה ממושכת בדרכים, או היקלעות לפקקים לא צפויים.

ABOUT AUTHOR