ים וספא – שילוב מושלם

האביב מביא אתו קרירות נעימה בערב, אך הימים הולכים ומתחממים לקראת הקיץ. ומה נפלא יותר מלבוא להתקרר בים בימים החמים?

מלון על רצועת ים מדהימה
מלון קרלטון נהריה, ממוקם ממש על חופה היפה של העיר נהריה, ומציע לאורחיו רצועת נוף ארוכה של חוף מפנק לשבת עליו, לצד טיילת עם מסעדות ובתי קפה כיפיים. קרבת המלון לים, מאפשרת התרגעות בכל עונות השנה, ובכל זמן ביום; בבוקר כשהבריזה עדיין קרירה מהלילה שחלף, בצהריים כשהשמש במרכז השמיים, והים מציע את רוחותיו המרעננות, בערב לעת שקיעה – כשהצבעים של השמיים והים מתערבבים במעין ציור סוריאליסטי משתנה ומושלם, בצבעיו החמים האדומים והכתומים, הכחולים והזהובים. וגם בלילה יש לים ולחוף מה להציע לנו; אולי טבילה אמיצה במים השחורים, או קומזיץ (במקומות המותרים לכך), שיחמם אותנו מפני הרוחות המתחזקות, שמביא אתו הים התיכון הנפלא שלנו.

ספא קרלטון נהריה – פינוק מושלם אחרי הים
ואחרי בילוי בים, לא משנה באיזו שעה של היום – הגוף פעמים רבות חש בעייפות. אם בגלל השמש שקפחה על הראש, ואם בגלל הישיבה על המחצלת הפרושה על החוף. והגוף, שנהנה כל כך בים, מוזמן עכשיו להמשך של חוויה מהנה ומרפאה – כי אין מושלם יותר מטיפול ספא מפנק, אחרי טבילה בים הסוער או השקט, או אחרי ישיבה על החוף הרך.
הספא של מלון קרלטון נהריה, שנמצא בקומה השביעית של מלון קרלטון, הממוקם קרוב כל כך לים – מציע לכם בדיוק את זה – שפע של טיפולים מפנקים באווירה קסומה ושלווה. מעיסוי שוודי קלאסי, דרך עיסוי ארומתרפי, לעיסוי רקמות עמוק. גם עיסוי תאילנדי ועיסוי אבנים חמות ועיסוי מיוחד לנשים הרות. עוד תמצאו אצלנו בספא טיפולי איורוודה ורפלקסולוגיה. כמובן, שתוכלו ליהנות בספא קרלטון נהריה גם מטיפולי יופי למיניהם ומאמבט שמנים מפנק ומדהים. וכל הפינוק הזה – מגיע כל כך לגוף – אחרי הטבילה במי המלח של הים.

ים וספא – איזה שילוב מושלם!

ABOUT AUTHOR