חמישה דברים שכדאי לעשות בחופשת ספא זוגית

זוגות רבים בוחרים להפריד בין חופשה הכוללת לינה לבין הנאה מיום פינוק בספא, כבילוי זוגי לכבוד אירוע משמח או כאות הערכה לבין או בת הזוג, בלי סיבה מיוחדת.

חופשת ספא היא בילוי יומי או חצי יומי באתר ספא, ובו נהוג לשלב בין שימוש במתקני ספא כמו סאונה וג'קוזי, לבין טיפולי גוף (עיסויים), ארוחה וזמן איכות משותף, ללא הפרעות.

על מנת להפיק את המיטב מחופשת הספא הזוגית הבאה שלכם, ריכזנו עבורכם מספר המלצות שישדרגו לכם את הבילוי.

הזמינו מראש – אל תסמכו על המזל, כאשר אתם מתכננים חופשת ספא חשוב להזמין מראש את הטיפול הרצוי כדי להבטיח שהכול יתקתק ללא הפתעות לא נעימות. באותה הזדמנות מומלץ לציין בקשות מיוחדות שתרצו לשלב בבילוי שלכם.

בדקו מהו העיסוי המתאים ביותר עבורכם – ישנם סוגים רבים של עיסויים וטיפולי גוף. לפני שתבחרו את הטיפול שלכם, מומלץ לשאול חברים שכבר התנסו בו, ולהתייעץ עם צוות ספא מלון קרלטון כדי להבטיח לעצמכם חווית עיסוי בדיוק כפי שרציתם.

חשבו על הפרטים הקטנים – חופשת ספא זוגית מתקיימת לרוב כחלק מחגיגת מאורע משמח כמו יום הולדת, יום האהבה, יום נישואין או הפתעה מפנקת לבן או בת הזוג. אם יש לכם תכניות מפתיעות ליום המיוחד, רצוי לעדכן את צוות הספא מבעוד מועד, כדי שיוכל להיערך עבורכם עם כל הדרוש להצלחת ההפתעה.

ABOUT AUTHOR