השריר תפוס? חייגו שוב! כאן תוכלו למצוא מגוון טיפולים במיוחד בשבילך.

בפרסומות של בתי ספא שונים ואתרי אינטרנט למיניהם מופיעה רשימה ארוכה למדי של סוגי עיסוי המוצעים במקום. רוב האנשים, אשר אינם בקיאים ברזי הרפואה האלטרנטיבית, מתייחסים אל השמות הללו כאל מילים בסינית מדוברת. ובכן, מה עומד מאחורי השמות הללו? באיזה עיסוי כדאי לבחור ? ננסה לסייע לכם בהכוונה, כדי שתבחרו בטיפול האופטימלי והמתאים ביותר.

לפעמים הלקוח יודע איזה סוג של טיפול הוא המתאים לו ביותר, ולעתים המטפלים שנוטים "לזרום " עם הלקוח יתר על המידה, וטועים בבחירת הטיפול והתוצאה הרצויה אינה מושגת.

כיצד תבחרו את הטיפול הנכון והמתאים ?

המגוון הרב עלול ליצור בלבול. ישנו מי שיבקש עיסוי שוודי – העיסוי הפופולרי ביותר והנפוץ ביותר. לפיכך, אין פלא, כי במנוע החיפוש של גוגל "עיסוי שוודי" הוא סוג הטיפול המבוקש ביותר. עיסוי שוודי הוא, למעשה, השם הכוללני לכל העיסויים המתבצעים בעזרת שמן מסאז'ים ( שמן שקדים, שמן שומשום, שמן זרעי ענבים וכו' ). נהוג להוסיף לשמנים הללו שמנים ארומטיים – ואז קוראים לעיסוי זה עיסוי ארומתרפי, אך על כך נדבר בהמשך.

השוודי הקלאסי מורכב מתנועות ארוכות ונעימות, המרגיעות את כל הגוף. המגע עוזר בהרפיית השרירים ובהרגעה סטרס פיזי ונפש – עובד בעיקר על הרגעת מערכת העצבים.

העיסוי האפקטיבי ביותר מתבצע כאשר הגוף משוחרר ולא מתנגד. במהלך העיסוי תוכלו לתת משוב על עוצמתו וחוזקו,  ובכלל כדאי לדווח על תחושותיכם, על מנת שהמטפל/ת יוכלו להתאים את העיסוי ולדייק בכל רגע נתון לפי צרכיכם. לאחר, העיסוי אתם עשויים לחוש במעין ריחוף קל וברפיון נעים של השרירים.

ישנה קשת רחבה למדי של סוגי עיסוי בשמנים. זה יכול להיות עיסוי שוודי הוליסטי, שבו שמים דגש על החלק האנרגטי ועל התייחסות לגוף כמערכת שלמה, ולכן העיסוי הוא מכף רגל ועד הראש. זה גם יכול להיות עיסוי רפואי – ובו מתבצעת התמקדות בהרפיית האזור הכואב.

לסיכום, במלון קרלטון נהריה תוכלו ליהנות מחוויית ספא חלומית, ממעסים מוסמכים בעלי ניסיון, וכך חופשתם תקבל גוון של רוגע ושלווה פנימית.

ABOUT AUTHOR