איך מתכוננים לביקור בספא?

ביקור בספא הוא חוויה מתגמלת במיוחד. אולם, כדאי שתדעו שיש דברים מסוימים שרצוי לזכור לפני שאתם מבקרים בספא.

לפניכם מספר טיפים להכנה לקראת התענוג:

1) לפני יציאה לספא, הקפידו לשים במקום בטוח תכשיטים יקרים לאחר הסרתם.

2) לטיפולי ספא כדאי להצטייד בכמויות נדיבות של קרם לחות. זה מועיל בסילוק רעלים ופסולת מהגוף במהלך טיפול היופי.

3) כדאי להסיר "עור מת" כדי לקבל את מלוא התועלת של טיפולי ספא.

4) עדיף להימנע ממזון כבד לפחות 2-3 שעות לפני הביקור בספא.

5) התלבשו בבגדים נוחים, רופפים, כדי להרגיש בנוח בזמן הטיפול.

6) לפני שאתם נרשמים לטיפול, רצוי לשאול איזה סוג של מוצרים נמצאים בשימוש. ודאו שהעור שלכם "פתוח" למרכיבים במוצרים המוצעים במקום.

7) חשוב לתת לעצמכם להרגע על מנת להנות מהאפקט המלא של הטיפול.

8) הגיעו לעיסוי נקיים ואסתטיים.

9) כדאי לישון טוב בלילה שלפני הטיפול.

10) יידעו את המטפל שלכם במקרה שישנן בעיות בריאותיות.

יש כל מיני דברים שלא מלמדים אותנו בחיים. דברים שאנחנו לומדים מהניסיון: לסדר את השיער, מגלים אלרגיות וגם, מה לוקחים ליום ספא. אם נשאל את הספא, הם יגידו לנו שאין צורך להביא שום דבר- יש להם הכל בשבילנו. הם מציעים לנו חלוק נעים וכפכפים או נעלי בד. הם יתנו לכם ארוחה קלה. רק בואו ותהנו, תביאו את עצמכם. אך כמובן שאין דבר זה נכון. כאשר אתם חושבים מה לוקחים ליום ספא – ישנם עניינים רבים שצריכים לחשוב עליהם מבעוד מועד.
דברים נוספים: לפני שאתם מתחילים לחשוב מה לוקחים ליום ספא, תחשבו איך אתם בוחרים את הספא. דבר חשוב מאוד הוא קבלת המלצות. לאחר שבחרתם את הספא שמצא חן בעיניכם ביותר, בחרו את החבילה שתהפוך אתכם למאושרים באותו היום. החבילה בה תבחרו תשנה את האופן בו עליכם להתכונן לספא. מלבד זאת, מומלץ לבחור ביום שאין הוא לחוץ מדי עבורכם. במידה ותהיו בלחץ להגיע בזמן ליום הספא, יהיה לכם קשה להנות מהרגיעה שקיבלתם. בחרו בספא שתוכלו להגיע אליו ברוגע, למצוא מקום חניה בקלות, שלא יהיו לכם פקקים בדרך וכדומה.

כדאי מאוד לערוך רשימה של הדברים שתקחו עמכם. הקפידו להתאים את הדברים אותם אתם לוקחים עמכם לפעילויות אותן אתם מעוניינים לקחת בהן חלק. אם אתם מתכננים להכנס לסאונה או לבריכה, הביאו בגד ים. אם אתם מתכננים להתקלח במקום, הביאו בגדים נקיים להחלפה.

בסופו של דבר, הדבר הכי חשוב שצריך לחשוב על להביא ליום כיפי שכזה הוא המון מצב רוח טוב, מחשבות חיוביות וראש נקי מטרדות היום יום. ואם אתם ממש ברי מזל- אז גם מישהו אהוב!

ABOUT AUTHOR